Hunter Obojek Aalborg Soul

kožené

Jeho příjemná konzistence.
    není to "beton"

• , zakoupeno v WE LOVE DOGS Hunter

Obojek je z ohebné kůže, správně široký, pořídila jsem ho pro oba psy.

• , zakoupeno v WE LOVE DOGS Hunter

Obojek je hezký a dobře se zapíná, kůže není tvrdá.

Materiál
kožené

Lidem, kteří nemají pejska, je někdy těžké vysvětlit, jak hluboké a pevné je naše vzájemné pouto. My ve We love dogs víme z vlastní zkušenosti, jak podstatnou část našich životů mazlíčci tvoří. Doprovázejí nás životem, jsou zdrojem radosti a někdy i obav, ale vzápětí se díky nim zas smějeme a jsme šťastni.

Přesně tyto emoce ztělesňuje kožený obojek Aalborg SOUL, s péčí a důsledností ručně vyrobený v manufaktuře HUNTER v Bielefeldu. Diskrétní, ale nepřehlédnutelná srdíčka vyražená v kůži dávají najevo, že nositel tohoto obojku je našemu srdci nadevše drahý.

Dokonalý produkt od pejskařů pejskařům.

• odolný a pevný
  • poddajná a příjemná olejovaná useň
  • ruční ražba srdíček po celém obvodu
  • made in Germany

Jeho příjemná konzistence.
    není to "beton"

• , zakoupeno v WE LOVE DOGS Hunter

Obojek je z ohebné kůže, správně široký, pořídila jsem ho pro oba psy.

• , zakoupeno v WE LOVE DOGS Hunter

Obojek je hezký a dobře se zapíná, kůže není tvrdá.